ShowMIX.czShowMIX.cz

Vaše zprávy ze světa showbyznysu


Šok pro Janu Doleželovou. Miliardář Karel Janeček randí šest let s kadeřnicí, má manželku a dvě děti

Jana Doleželová se dozvěděla, že Karel Janeček má Markétu. Reprofoto: FTV PrimaJana Doleželová se dozvěděla, že Karel Janeček má Markétu. Reprofoto: FTV Prima
30. prosinec 2013

Studená sprcha pro zlatokopku a lékárnici Janu Doleželovou (32). Až na svahu ve Špindlerově Mlýně se dozvěděla z úst miliardáře Karla Janečka (40), že není jeho jedinou milenkou.

Reklama

Vypadalo to na pořádné klofnutí. Jana Doleželová, bývalá misska a lékárnice, se nechala jako vosa na med lapit příslibem milionů Karla Janečka, který své velké prachy vydělal na burze.

Jenže jak se po Vánocích ukázalo, Karel Janeček byl na Štědrý den s Markétou. Tajemná žena je nyní odhalena.

Je to Markéta Sýkorová, vyučená kadeřnice a srdcem servírka. Jak o sobě píše na webu Nadačnáho fondu pomoci. Ten založil Karel Janeček a jeho milenka, se kterou je šest let, v nadaci figuruje jako zakladatelka. S informcí přišel jako první Blesk.cz.

Není zatím jasné, zda si Karel Janeček s Janou Doleželovou pohrál. Je ale o něm známo, že vyznává mnohoženství. Miliardář má totiž stále manželku a dvě dospívající dcery.

Karel Janeček svůj vztah s Markétou "práskl" do kamery primáckých VIP zpráv. Miliardář to udělal před Doleželovou, která z toho byla natolik v šoku, že se stěží kontrolovala.

"Až doteď jsem si myslela, že si ze mě s tou Markétou dělá srandu. Ale teď vidím, že to myslí vážně," hlesla Jana Doleželová. Co se bude nyní dít?

[Nahoru ↑]

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář

Reklama

Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Top zprávy

Červený nebo černý burger. Otestujte ho v Burger King

Červený nebo černý burger. Otestujte ho v Burger King

23/6 / Lifestyle / Duhová, fialová, červená či černá varianta burgerů míří do fastfoodů. Červený design je například opepřen pálivou chutí pasty a omáčky z chilli papriček.


Sado-maso pomůcky jsou v Česku hitem. Frčí bičíky a pouta

Sado-maso pomůcky jsou v Česku hitem. Frčí bičíky a pouta

23/6 / Lifestyle / O SM pomůcky je stále větší zájem. A může za to asi film Padesát odstínů šedi, díky kterému jsme utratili na internetu erotické zboží za 300 milionů korun.


Točená, nebo kopečková? Češi sní zmrzlinu za miliardu ročně

Točená, nebo kopečková? Češi sní zmrzlinu za miliardu ročně

23/6 / Lifestyle / Milujeme zmrzlinu. Utratíme za ni miliardu ročně, přitom stojí pár korun. Mlsáme kopečkovou i točenou. Tou nás ale obchodníci často napálí.


Připrav se na největší DnB party v Evropě, Let It Roll se blíží!

Připrav se na největší DnB party v Evropě, Let It Roll se blíží!

23/6 / Music / Ještě máme v paměti zimní verzi Let It Roll na pražském Výstavišti a už se můžeme připravit na letní. Narozdíl od loňského léta se největší DnB festival ve střední Evropě přesunul z Benešova do areálu Milovického letiště. Že je ale LIR největším centrem bassmusic široko daleko, nemůže být pochyb.