ShowMIX.czShowMIX.cz

Vaše zprávy ze světa showbyznysu


Šok pro Janu Doleželovou. Miliardář Karel Janeček randí šest let s kadeřnicí, má manželku a dvě děti

Jana Doleželová se dozvěděla, že Karel Janeček má Markétu. Reprofoto: FTV PrimaJana Doleželová se dozvěděla, že Karel Janeček má Markétu. Reprofoto: FTV Prima
30. prosinec 2013

Studená sprcha pro zlatokopku a lékárnici Janu Doleželovou (32). Až na svahu ve Špindlerově Mlýně se dozvěděla z úst miliardáře Karla Janečka (40), že není jeho jedinou milenkou.

Reklama

Vypadalo to na pořádné klofnutí. Jana Doleželová, bývalá misska a lékárnice, se nechala jako vosa na med lapit příslibem milionů Karla Janečka, který své velké prachy vydělal na burze.

Jenže jak se po Vánocích ukázalo, Karel Janeček byl na Štědrý den s Markétou. Tajemná žena je nyní odhalena.

Je to Markéta Sýkorová, vyučená kadeřnice a srdcem servírka. Jak o sobě píše na webu Nadačnáho fondu pomoci. Ten založil Karel Janeček a jeho milenka, se kterou je šest let, v nadaci figuruje jako zakladatelka. S informcí přišel jako první Blesk.cz.

Není zatím jasné, zda si Karel Janeček s Janou Doleželovou pohrál. Je ale o něm známo, že vyznává mnohoženství. Miliardář má totiž stále manželku a dvě dospívající dcery.

Karel Janeček svůj vztah s Markétou "práskl" do kamery primáckých VIP zpráv. Miliardář to udělal před Doleželovou, která z toho byla natolik v šoku, že se stěží kontrolovala.

"Až doteď jsem si myslela, že si ze mě s tou Markétou dělá srandu. Ale teď vidím, že to myslí vážně," hlesla Jana Doleželová. Co se bude nyní dít?

[Nahoru ↑]

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář

Reklama

Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Top zprávy

Dívčí válka na Nově. Markéta Fialová vyštípala Michaelu Novou z obrazovky!

Dívčí válka na Nově. Markéta Fialová vyštípala Michaelu Novou z obrazovky!

29/7 / Celebrity / Intriky, vyhrožování, emoce. Typické ženské zbraně byly v hlavní roli v zákulisí Novy. Moderátorka Markéta Fialová byla před měsícem stažena z Televizních novin. Nakonec zůstává.


Michal Hrůza nemůže vypovídat. Policie sehnala svědky, začínají výslechy!

Michal Hrůza nemůže vypovídat. Policie sehnala svědky, začínají výslechy!

28/7 / Celebrity / Zpěvák Michal Hrůza je na tom zdravotně špatně. Ten po brutálním útoku leží v bezvědomí v ostravské nemocnici. Policie sice dopadla údajné pachatele, teď se ale zaměřuje na výslechy svědků.


Josef Rychtář musí k lopatě. Za napadení Zdeňka Macury odpracuje 80 hodin!

Josef Rychtář musí k lopatě. Za napadení Zdeňka Macury odpracuje 80 hodin!

28/7 / Bulvár / Vdovec po Ivetě Bartošové Josef Rychtář neuspěl s odvoláním. Musí si za napadení Zdeňka Macury odpracovat veřejně prospěšné práce.


Petra Faltýnová utekla od Leoše Mareše k exmanželovi. Je zase u Simona Štekla!

Petra Faltýnová utekla od Leoše Mareše k exmanželovi. Je zase u Simona Štekla!

28/7 / Celebrity / Modelka Petra Faltýnová je přelétavá žena a od Leoše Mareše se vrátila k bývalému manželovi, se kterým má dceru. A překvapivě ji Simon Štekl měl přijmout s otevřenou náručí.