ShowMIX.czShowMIX.cz

Vaše zprávy ze světa showbyznysu


Šok pro Janu Doleželovou. Miliardář Karel Janeček randí šest let s kadeřnicí, má manželku a dvě děti

Jana Doleželová se dozvěděla, že Karel Janeček má Markétu. Reprofoto: FTV PrimaJana Doleželová se dozvěděla, že Karel Janeček má Markétu. Reprofoto: FTV Prima
30. prosinec 2013

Studená sprcha pro zlatokopku a lékárnici Janu Doleželovou (32). Až na svahu ve Špindlerově Mlýně se dozvěděla z úst miliardáře Karla Janečka (40), že není jeho jedinou milenkou.

Reklama

Vypadalo to na pořádné klofnutí. Jana Doleželová, bývalá misska a lékárnice, se nechala jako vosa na med lapit příslibem milionů Karla Janečka, který své velké prachy vydělal na burze.

Jenže jak se po Vánocích ukázalo, Karel Janeček byl na Štědrý den s Markétou. Tajemná žena je nyní odhalena.

Je to Markéta Sýkorová, vyučená kadeřnice a srdcem servírka. Jak o sobě píše na webu Nadačnáho fondu pomoci. Ten založil Karel Janeček a jeho milenka, se kterou je šest let, v nadaci figuruje jako zakladatelka. S informcí přišel jako první Blesk.cz.

Není zatím jasné, zda si Karel Janeček s Janou Doleželovou pohrál. Je ale o něm známo, že vyznává mnohoženství. Miliardář má totiž stále manželku a dvě dospívající dcery.

Karel Janeček svůj vztah s Markétou "práskl" do kamery primáckých VIP zpráv. Miliardář to udělal před Doleželovou, která z toho byla natolik v šoku, že se stěží kontrolovala.

"Až doteď jsem si myslela, že si ze mě s tou Markétou dělá srandu. Ale teď vidím, že to myslí vážně," hlesla Jana Doleželová. Co se bude nyní dít?

[Nahoru ↑]

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář

Reklama

Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Top zprávy

Johny Machette zadiktoval! V jeho klipu hraje i Brzobohatý

Johny Machette zadiktoval! V jeho klipu hraje i Brzobohatý

11/3 / Music / Český rapper Johny Machette po delší době zas o sobě dal vědět! Před dvěma lety se stal hvězdou internetu na vyhlášení Českých slavíků a sebral tak prvenství skandálnímu Řezníkovi. Letos v únoru pro změnu v Paříži převzal cenu Melty Future Awards. A aktuálně vydal svůj nový klip, ve kterém hraje i známý herec a zpěvák Ondřej Brzobohatý.


Ostuda, která nemá obdoby! Armin Van Buuren vystoupí!

Ostuda, která nemá obdoby! Armin Van Buuren vystoupí!

29/10 / Bulvár / Jistě si pamatujete náš článek ze včerejšího dne, kdy jsme Vás informovali o tom, že Armin Van Buuren nevystoupí v Ostravě. Všechno se ovšem obrátilo po tom, co společnost Celebration.sk informovala Armin Team, že fanouškům nebudou vráceny peníze.


Skandál v Ostravě. Armin van Buuren zrušil svou show!

Skandál v Ostravě. Armin van Buuren zrušil svou show!

28/10 / Bulvár / Velký šok čekal fanoušky elektronické muziky. Jeden z nejlepší dýdžejů planety Armin van Buuren zrušil svojí show Armin only. Důvod je prý špatný finanční přístup promotéra pořádající firmy Celebration.sk. Velkolepá show na kterou se chystalo kolem jedenácti tisíc lidí, tak nebude.


Hardwell je podruhé za sebou nejlepším dýdžejem světa

Hardwell je podruhé za sebou nejlepším dýdžejem světa

27/10 / Celebrity / Šestadvacetiletý Robbert van de Corput, známější pod pseudonymem Hardwell, se stal podruhé za sebou nejlepším dýdžejem světa. Nizozemec obhájil prvenství v žebříčku, který každoročně vystavuje anglický měsíčník DJ Mag.