ShowMIX.czShowMIX.cz

Vaše zprávy ze světa showbyznysu


Šok pro Janu Doleželovou. Miliardář Karel Janeček randí šest let s kadeřnicí, má manželku a dvě děti

Jana Doleželová se dozvěděla, že Karel Janeček má Markétu. Reprofoto: FTV PrimaJana Doleželová se dozvěděla, že Karel Janeček má Markétu. Reprofoto: FTV Prima
30. prosinec 2013

Studená sprcha pro zlatokopku a lékárnici Janu Doleželovou (32). Až na svahu ve Špindlerově Mlýně se dozvěděla z úst miliardáře Karla Janečka (40), že není jeho jedinou milenkou.

Reklama

Vypadalo to na pořádné klofnutí. Jana Doleželová, bývalá misska a lékárnice, se nechala jako vosa na med lapit příslibem milionů Karla Janečka, který své velké prachy vydělal na burze.

Jenže jak se po Vánocích ukázalo, Karel Janeček byl na Štědrý den s Markétou. Tajemná žena je nyní odhalena.

Je to Markéta Sýkorová, vyučená kadeřnice a srdcem servírka. Jak o sobě píše na webu Nadačnáho fondu pomoci. Ten založil Karel Janeček a jeho milenka, se kterou je šest let, v nadaci figuruje jako zakladatelka. S informcí přišel jako první Blesk.cz.

Není zatím jasné, zda si Karel Janeček s Janou Doleželovou pohrál. Je ale o něm známo, že vyznává mnohoženství. Miliardář má totiž stále manželku a dvě dospívající dcery.

Karel Janeček svůj vztah s Markétou "práskl" do kamery primáckých VIP zpráv. Miliardář to udělal před Doleželovou, která z toho byla natolik v šoku, že se stěží kontrolovala.

"Až doteď jsem si myslela, že si ze mě s tou Markétou dělá srandu. Ale teď vidím, že to myslí vážně," hlesla Jana Doleželová. Co se bude nyní dít?

[Nahoru ↑]

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář

Reklama

Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Top zprávy

VIDEO: To musíte vidět. 3 holčičky božsky zpívají Christinu Aguileru, v ruštině

VIDEO: To musíte vidět. 3 holčičky božsky zpívají Christinu Aguileru, v ruštině

8/10 / Bulvár / To je božské! Tři děvčátka v ruském Hlasu (The Voice) si vystřihla píseň Christiny Aguilery. Ovládly tak dětskou kategorii v letošní jarní pěvecké reality show.


Michal Hrůza otevřeně o šikaně. Mlátili ho na vojenském gymnáziu!

Michal Hrůza otevřeně o šikaně. Mlátili ho na vojenském gymnáziu!

5/10 / Celebrity / Michal Hrůza se zotavuje z operace mozku. Ještě před incidentem natáčel 13. komnatu České televize, kde se svěřil z hrůzného zážitku z dospívání.


Libor Bouček vystrnadil Leoše Mareše. Sebral mu Slavíka!

Libor Bouček vystrnadil Leoše Mareše. Sebral mu Slavíka!

3/10 / Celebrity / Libor Bouček má další kšeft. Dostal se k moderování tradiční hudební ankety. Český slavík 2014 mu bude říkat pane!


Kristina Kloubková se zase vraci? Parťákem ve zprávách má být Martin Pouva!

Kristina Kloubková se zase vraci? Parťákem ve zprávách má být Martin Pouva!

2/10 / Celebrity / Rošáda ve zpravodajství Novy pokračuje. I přes avizovaný konec v Televizních noviních se přece jen má konat velký návrat. Kristina Kloubková má vytvořit novou dvojici s Martinem Pouvou.