ShowMIX.czShowMIX.cz

Vaše zprávy ze světa showbyznysu


Šok pro Janu Doleželovou. Miliardář Karel Janeček randí šest let s kadeřnicí, má manželku a dvě děti

Jana Doleželová se dozvěděla, že Karel Janeček má Markétu. Reprofoto: FTV PrimaJana Doleželová se dozvěděla, že Karel Janeček má Markétu. Reprofoto: FTV Prima
30. prosinec 2013

Studená sprcha pro zlatokopku a lékárnici Janu Doleželovou (32). Až na svahu ve Špindlerově Mlýně se dozvěděla z úst miliardáře Karla Janečka (40), že není jeho jedinou milenkou.

Reklama

Vypadalo to na pořádné klofnutí. Jana Doleželová, bývalá misska a lékárnice, se nechala jako vosa na med lapit příslibem milionů Karla Janečka, který své velké prachy vydělal na burze.

Jenže jak se po Vánocích ukázalo, Karel Janeček byl na Štědrý den s Markétou. Tajemná žena je nyní odhalena.

Je to Markéta Sýkorová, vyučená kadeřnice a srdcem servírka. Jak o sobě píše na webu Nadačnáho fondu pomoci. Ten založil Karel Janeček a jeho milenka, se kterou je šest let, v nadaci figuruje jako zakladatelka. S informcí přišel jako první Blesk.cz.

Není zatím jasné, zda si Karel Janeček s Janou Doleželovou pohrál. Je ale o něm známo, že vyznává mnohoženství. Miliardář má totiž stále manželku a dvě dospívající dcery.

Karel Janeček svůj vztah s Markétou "práskl" do kamery primáckých VIP zpráv. Miliardář to udělal před Doleželovou, která z toho byla natolik v šoku, že se stěží kontrolovala.

"Až doteď jsem si myslela, že si ze mě s tou Markétou dělá srandu. Ale teď vidím, že to myslí vážně," hlesla Jana Doleželová. Co se bude nyní dít?

[Nahoru ↑]

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář

Reklama

Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Top zprávy

Drsná pravda o manželovi Andrey Vránové Kloboučkové. Je špatný manažer!

Drsná pravda o manželovi Andrey Vránové Kloboučkové. Je špatný manažer!

9/4 / Celebrity / Vicemiss 2001 Andrea Vránová Kloboučková (32) má doma muže, který je prý špatným manažerem. Vysloužilý hokejista Jan Klobouček (41) do loňského podzimu dělal šéfa ústeckému hokejovému klubu, jenže odcházející předseda představenstva příliš chvály na jeho osobu nepěl.


VIDEO: Xindl X si našel nového parťáka. Na turné vyráží s ústeckou hvězdou Petrem Lüftnerem

VIDEO: Xindl X si našel nového parťáka. Na turné vyráží s ústeckou hvězdou Petrem Lüftnerem

1/3 / Celebrity / Xindl X se vrací ke svým začátkům. Rozhodl se hrát na koncertní šňůře zase jen s kytarou. Avšak přece jen sáhl po netradičním hudebním nástroji. Doprovázet na harmoniku ho bude ústecká hvězda Petr Lüftner, jehož sestra Eliška Lüftnerová zpívala šanson ve finále primáckého Talentu.


Miliardář Karel Janeček už má náhradu za Janu Doleželovou. Na České lvy přišel s novou kráskou!

Miliardář Karel Janeček už má náhradu za Janu Doleželovou. Na České lvy přišel s novou kráskou!

23/2 / Celebrity / Karel Janeček se na veřejnosti ukázal s novou ženou. Fotografy zaujal ihned při příchodu do pražského Rudolfina, kde se konalo vyhlašování 21. ročníku Českého lva.


FOTO: Drsné fotky z potratů jsou k vidění na českých ulicích

FOTO: Drsné fotky z potratů jsou k vidění na českých ulicích

12/2 / Bulvár / Tahle výstava vůbec není pro slabé povahy. Iniciativa Stop genocidě už několikátým rokem brázdí s 16 panely česká a moravská města, aby lidem ukazovala potraty. Fotografiemi bojuje proti nim.