ShowMIX.czShowMIX.cz

Vaše zprávy ze světa showbyznysu


Šok pro Janu Doleželovou. Miliardář Karel Janeček randí šest let s kadeřnicí, má manželku a dvě děti

Jana Doleželová se dozvěděla, že Karel Janeček má Markétu. Reprofoto: FTV PrimaJana Doleželová se dozvěděla, že Karel Janeček má Markétu. Reprofoto: FTV Prima
30. prosinec 2013

Studená sprcha pro zlatokopku a lékárnici Janu Doleželovou (32). Až na svahu ve Špindlerově Mlýně se dozvěděla z úst miliardáře Karla Janečka (40), že není jeho jedinou milenkou.

Reklama

Vypadalo to na pořádné klofnutí. Jana Doleželová, bývalá misska a lékárnice, se nechala jako vosa na med lapit příslibem milionů Karla Janečka, který své velké prachy vydělal na burze.

Jenže jak se po Vánocích ukázalo, Karel Janeček byl na Štědrý den s Markétou. Tajemná žena je nyní odhalena.

Je to Markéta Sýkorová, vyučená kadeřnice a srdcem servírka. Jak o sobě píše na webu Nadačnáho fondu pomoci. Ten založil Karel Janeček a jeho milenka, se kterou je šest let, v nadaci figuruje jako zakladatelka. S informcí přišel jako první Blesk.cz.

Není zatím jasné, zda si Karel Janeček s Janou Doleželovou pohrál. Je ale o něm známo, že vyznává mnohoženství. Miliardář má totiž stále manželku a dvě dospívající dcery.

Karel Janeček svůj vztah s Markétou "práskl" do kamery primáckých VIP zpráv. Miliardář to udělal před Doleželovou, která z toho byla natolik v šoku, že se stěží kontrolovala.

"Až doteď jsem si myslela, že si ze mě s tou Markétou dělá srandu. Ale teď vidím, že to myslí vážně," hlesla Jana Doleželová. Co se bude nyní dít?

[Nahoru ↑]

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář

Reklama

Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Top zprávy

Zlata Adamovská jako semetrika. Inspirovala se u Meryl Streepové?!

Zlata Adamovská jako semetrika. Inspirovala se u Meryl Streepové?!

25/8 / Celebrity / Zlata Adamovská se postará o pořádný šok. Vše, co doteď hrála, byl slabý odvar toho, co přijde. Herečka se změnila k nepoznání. A nedělá to jen vizáž, která ji přidává další roky navíc.


Marcel Chládek se polil studenou vodou. Ministr školství přijal výzvu!

Marcel Chládek se polil studenou vodou. Ministr školství přijal výzvu!

22/8 / Bulvár / Šílenství ohledně polévání studenou vodou podlehl i ministr školství Marcel Chládek. Ten se nechal nafilmovat, jak na sebe lije kýbl studené vody.


Zdravotní sestra vpravila pacientce draslík do žíly. Eutanazie po Česku?

Zdravotní sestra vpravila pacientce draslík do žíly. Eutanazie po Česku?

22/8 / Bulvár / Šok a zděšení zavládlo v severočeském Rumburku. Tamní nemocnicí otřásá skandál. Zdravotní sestra měla zabít pacientku vpravením drslíku přímo do žíly, tím se ženě zastavilo srdce.


Kristina Kloubková je jako páté kolo u vozu. Kvůli Borhyové dostane padáka!

Kristina Kloubková je jako páté kolo u vozu. Kvůli Borhyové dostane padáka!

22/8 / Celebrity / Tanečníce a moderátorka Kristina Kloubková dlouho v Televizních novínách nebude, už si může začít balit kufry. Nova domlouvá rychlý návrat Lucie Borhyové na obrazovku.