ShowMIX.czShowMIX.cz

Vaše zprávy ze světa showbyznysu


Wolt pokračuje v expanzi. Rozvážet jídlo bude nově v Liberci

Wolt v Liberci. Foto: WoltWolt v Liberci. Foto: Wolt
1. květen 2021

V Praze, Brně, Ostravě, Olomouci, Plzni - a nově také v Liberci. Finský technologický start-up na doporučování jídla nadále rozšiřuje působení a nabízí své služby již v šestém městě v Česku. Ve městě pod Ještěděm chce dodávat jídlo do 30 minut.

Reklama

Podle šéfa Woltu v Česku Jana Foreta je Liberec logickým místem, kam míří rozvážková služba.

„V Liberci najdete skvělou mezinárodní kuchyni, českou klasiku, ale i osobitá bistra a kavárny, přičemž potenciál tohoto města neustále roste. Jsme proto rádi, že máme možnost oslovit liberecké podniky a zákazníky, a nabídnout jim naše služby,” tvrdí.

Wolt v Liberci zařadil na seznam 30 restaurací. Nabízet chce jídlo od snídaně přes obědové menu, večeře až po dobroty k zakousnutí.

V základní nabídce jsou řetězce jako McDonald’s, KFC, Burger King, Bageterie Boulevard, Pizza Hut, ale také Starbucks a Costa Coffee.

Pro milovníky asijské kuchyně je na seznamu sushi z restaurace Sakuras či nabídka autentického vietnamského bistra Sapa, které je na Woltu exkluzivně.

Týdenní menu, ale i jedinečné burgery a tacos nabídne Organza Cafe, českou kuchyni zase Radniční sklípek.

Doba doručení se stejně jako v jiných městech pohybuje kolem 30 minut od jejího zadání – včetně času na samotnou přípravu jídla.

Do oblasti rozvozu aktuálně spadá centrum, Ruprechtice, Staré i Nové Pavlovice, Rochlice, Karlinky, nebo Horní a Dolní Hanychov.

[Nahoru ↑]

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář

Reklama

Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Top zprávy


Kde se diskutuje?